המשא ומתן האינטנסיבי שהתקיים עם ההנהלה לאורך השנה האחרונה הסתיים. ניגשנו כשאנו שואבים כוח ומידע מהדו-השיח הפורה ביננו לבין סגל ההוראה ותוך הקפדה על שמירת זכויותינו. התהליך הארוך הניב פרי ואנו שמחים לבשר כי הגענו להסכמות עם ההנהלה.

ההצבעה על ההסכם הקיבוצי תחל ב 11.9.19 ב 09:00 ותסתיים ב 15.9.19 ב 22:00. קישור להצבעה יישלח אליכם במייל ובטלפון נייד.

האסיפה להסברת ההסכם תתקיים ביום חמישי ה 12.9 בשעה 18:30 בקמפוס רעננה באולם נוידרפר.

אנו מעוניינים לאפשר למירב חברי הסגל לשמוע על מתווה ההסכם ובכלל זאת לחברים שלא יוכלו להגיע לאסיפה הכללית לשם כך ננקוט בשורת אמצעים:

א. מפגשי זום יתקיימו במועדים הבאים:
    8.9    בשעות 9:00-10:00
    10.9  בשעות 19:00-20:00
    15.9  בשעות 9:00-10:00
מפגשים אלו נועדו להשיב על שאלותיכם באשר למסמכים השונים המצורפים למייל זה.
המעוניינים בשיחת זום נא לשלוח בקשה על המועד הרצוי למייל הועד This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 וישלח אליכם זימון.

ב. נשמח להשיב על שאלות בדוא"ל:

    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    שרון קטרון
    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.          איריס פייט
    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.           גליה עופר (החל מה 11.9)

ג. נשמח לענות על שאלותיכם בטלפון. לתיאום שיחה אנא שילחו בקשתכם לאחד מהמיילים המופיעים בסעיף ב'. 

כמו בעבר, היות וההסכם נחתם מטעם ארגון העובדים "כוח לעובדים" האישור יעשה בהצבעה אינטרנטית אשר תאפשר לחברי הסגל החברים בארגון לקחת חלק בהליך הדמוקרטי. אנו קוראים לכל מי שאינו חבר בארגון העובדים להצטרף לחברים הרבים בארגון, להצביע ולהשפיע.

בהסכם שהתגבש השגנו הישגים רבים ומגוונים – בתחום הכלכלי, במכלול תנאי עבודה נוספים, כמו גם בחיזוק זכויותינו כעובדים מאורגנים תחת הגנות קיבוציות. אנו מאמינים כי מתווה ההסכם המתגבש הוא ראוי, מהווה הישג משמעותי ושיפור ניכר בתנאי העבודה באו"פ ומספק בסיס איתן להמשך דרכנו ולשיפורים נוספים בהסכמים קיבוציים בשנים הבאות.


ועד סגל ההוראה


  
שינויים בוועד:
אביעד מנשה סיים את תפקידו כיו"ר ועד לאחר מספר שנים בהן שימש בתפקיד.
חברי הוועד בחרו בשרון לוזון, מנחה במחלקה למדע המדינה סוציולוגיה ותקשורת, כיו"ר החדש של ועד סגל ההוראה. שרון קיטרון תמשיך בתפקידה כסיו"ר.

ברצוננו להודות לאביעד על תרומתו להתארגנות הסגל במרוצת השנים ומילוי תפקידו כיו"ר הוועד בתקופה חשובה זו, מאחלים לו בהצלחה בתפקידיו הציבוריים החדשים (בעיקר במועצת העיר גבעתיים) ומקווים שימשיך לתרום לנו ממרצו, ניסיונו וכישוריו.
לאחרונה התקיימה הצבעה על האופן בו יוסדרו תנאי העסקת מרכזי ההוראה (הסכם קיבוצי או הסכם פנימי כקיים כיום). תוצאות ההצבעה לימדו כי רוב המרכזים והמרכזות מבקשים להמשיך בהסדרת תנאי העסקתם במתכונת של הסכם פנימי.

הוועד וצוות המו"מ מטעמו הבהירו זאת להנהלה ובקרוב יחלו במסגרת המו"מ דיונים בנושא זה. במקביל, צוות המו"מ בשיתוף הוועד ונציגיו החדשים כפי שנבחרו לאחרונה בוחן ומחדד את דרישות מרכזי ההוראה כפי שיועלו על ידינו במשא ומתן.

אנו שבים ומבהירים כי שיתוף הפעולה של כולנו חשוב מתמיד, וכי כולנו מחוייבים לאותה מטרה, גם אם הדרך אליה לא תמיד מוסכמת. 

אנו שבים ומציעים למי שרוצה בכך, מי שפנויה ומי שזמין לסייע לנו בתהליך המו"מ, ומזמינים אותך לכתוב לנו לדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
בבחירות ההשלמה לוועד סגל ההוראה שהתקיימו בנובמבר 2018 נבחרו גליה עופר ואיריס פייט.  
ועדת הבחירות מודה לכל החברות והחברים שהגישו מועמדות, לכל המשתתפים/ות בבחירות, לצוות המקצועי שסייע להתנהלות מערכת הבחירות ומאחלת לנבחרים אשר השתלבות מהירה בעבודת הועד, והרבה הצלחה בקידום מעמדנו ושמירה על זכויותינו.
 
חשוב לנו לשמור אתכם על קשר וליידע אתכם בכל מה שמתרחש בנוגע לזכויות שלכם ולשכר שלכם. אם עברתם דירה, אם החלפתם טלפון או נייד, אם אתם לא מקבלים מאתנו דיוורים בדואר ישראל ובדוא''ל, אנא עדכנו את הפרטים שלכם במייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
טקסט טקסט טקסט