חברות וחברים יקרות/ים,
 
בין התאריכים 27-28 בינואר 2020 יתקיימו בחירות לנציגות סניף האו"פ בארגון 'כוח לעובדים'.
הבחירות יהיו אינטרנטיות וייערכו החל מהשעה 8:00 ביום שני ה 27.1 ועד השעה 22:00 ביום שלישי ה 28.1.

מנחים ומרכזי הוראה החברים בארגון ומעוניינים להגיש מועמדותם מוזמנים לשלוח למייל הוועד  פרטים אישיים כולל דרכי התקשרות, ופסקה ובה פרטים שתרצו שנפרסם אודותיכם עד ה-03.01.20.
 
בעוד ועד סגל ההוראה מייצג את כל חברי הסגל באו"פ (אלו שחברים ב'כוח לעובדים' ואלו שאינם חברים) ועיסוקו הוא תנאי העבודה באו"פ, הנציגות היא גוף מקביל לוועד, ומייצגת את חברי 'כוח לעובדים' באו"פ באספת הנציגים.
 
אספת הנציגים היא הגוף המנהל והמחליט של ארגון 'כוח לעובדים'. היא מתכנסת כארבע פעמים בשנה ומתווה את מדיניות הארגון. בין היתר, חברי האספה בוחרים את צוות הארגון, את ועדות הארגון ומוסדות האספה, בונים ומאשרים את תקציב הארגון, בעלי סמכות לשנות את תקנון הארגון ועוד.
 
בשונה מהבחירות לוועד בבחירות אלו מצביעים רק חברות וחברי כוח לעובדים המתבקשים לבחור כ 15 נציגים לאספת הנציגים. מספר זה נקבע בהתאם למספר החברים הרשומים היום ב'כוח לעובדים'.
יצוין, כי על פי תקנון 'כוח לעובדים' הבחירות הינן לכהונה של שנתיים בלבד.
 
חברי נציגות האו"פ היו לאורך שנות קיום הארגון חלק ממוסדות הארגון ושימשו ומשמשים בהנהגתו, חשוב לקחת חלק בבחירה ולשלוח נציגים ונציגות שאתם/ן סומכים עליהם.

מייל הוועד:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

בברכה,
 
ועד סגל ההוראה
באוניברסיטה הפתוחה
חברות וחברי סגל יקרים,

לצערנו, משעות הבוקר, אזורים שלמים בארץ נתונים במצב חירום ותחת מגבלות של פיקוד העורף, וזאת בשל ירי טילים ורקטות.

אנו מקווים שכל חברינו וחברותינו יחד עם כל תושבי הארץ יישארו בטוחים ובריאים, ומייחלים לסיום מהיר של מציאות זו.

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, כל מרכזי הלימוד מתל-אביב דרומה מושבתים מלימודים, ואנחנו, כמוכם/ן, איננו יודעים עד מתי.

כל איש סגל הוראה, מרכז/ת או מנחה שמבקש לברר מה הסטטוס של מרכזי הלימוד בהם הוא/היא אמור/ה ללמד מוזמן/ת לפנות למתקני לימוד בטלפון  09-7781665.

לכשיסתיים המצב המיוחד ונדרש להשלמת שיעורים, אנא ודאו שהדבר נעשה בהתאם לסיכום ביננו ובין ההנהלה.

אנו מצרפים כאן, לידיעה ותזכורת, את הסיכום המדובר.

ככל שהמציאות תעמיד בפנינו אתגרים שלא נכללים בסיכום, אנו נבוא בדברים עם הנהלת האו"פ על מנת להשיג את הפתרון המיטבי.
 
 
בתקווה לימים שקטים,

ועד סגל ההוראה
באוניברסיטה הפתוחה
המשא ומתן האינטנסיבי שהתקיים עם ההנהלה לאורך השנה האחרונה הסתיים. ניגשנו כשאנו שואבים כוח ומידע מהדו-השיח הפורה ביננו לבין סגל ההוראה ותוך הקפדה על שמירת זכויותינו. התהליך הארוך הניב פרי ואנו שמחים לבשר כי הגענו להסכמות עם ההנהלה.

ההצבעה על ההסכם הקיבוצי תחל ב 11.9.19 ב 09:00 ותסתיים ב 15.9.19 ב 22:00. קישור להצבעה יישלח אליכם במייל ובטלפון נייד.

האסיפה להסברת ההסכם תתקיים ביום חמישי ה 12.9 בשעה 18:30 בקמפוס רעננה באולם נוידרפר.

אנו מעוניינים לאפשר למירב חברי הסגל לשמוע על מתווה ההסכם ובכלל זאת לחברים שלא יוכלו להגיע לאסיפה הכללית לשם כך ננקוט בשורת אמצעים:

א. מפגשי זום יתקיימו במועדים הבאים:
    8.9    בשעות 9:00-10:00
    10.9  בשעות 19:00-20:00
    15.9  בשעות 9:00-10:00
מפגשים אלו נועדו להשיב על שאלותיכם באשר למסמכים השונים המצורפים למייל זה.
המעוניינים בשיחת זום נא לשלוח בקשה על המועד הרצוי למייל הועד This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 וישלח אליכם זימון.

ב. נשמח להשיב על שאלות בדוא"ל:

    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    שרון קטרון
    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.          איריס פייט
    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.           גליה עופר (החל מה 11.9)

ג. נשמח לענות על שאלותיכם בטלפון. לתיאום שיחה אנא שילחו בקשתכם לאחד מהמיילים המופיעים בסעיף ב'. 

כמו בעבר, היות וההסכם נחתם מטעם ארגון העובדים "כוח לעובדים" האישור יעשה בהצבעה אינטרנטית אשר תאפשר לחברי הסגל החברים בארגון לקחת חלק בהליך הדמוקרטי. אנו קוראים לכל מי שאינו חבר בארגון העובדים להצטרף לחברים הרבים בארגון, להצביע ולהשפיע.

בהסכם שהתגבש השגנו הישגים רבים ומגוונים – בתחום הכלכלי, במכלול תנאי עבודה נוספים, כמו גם בחיזוק זכויותינו כעובדים מאורגנים תחת הגנות קיבוציות. אנו מאמינים כי מתווה ההסכם המתגבש הוא ראוי, מהווה הישג משמעותי ושיפור ניכר בתנאי העבודה באו"פ ומספק בסיס איתן להמשך דרכנו ולשיפורים נוספים בהסכמים קיבוציים בשנים הבאות.


ועד סגל ההוראה


  
שינויים בוועד:
אביעד מנשה סיים את תפקידו כיו"ר ועד לאחר מספר שנים בהן שימש בתפקיד.
חברי הוועד בחרו בשרון לוזון, מנחה במחלקה למדע המדינה סוציולוגיה ותקשורת, כיו"ר החדש של ועד סגל ההוראה. שרון קיטרון תמשיך בתפקידה כסיו"ר.

ברצוננו להודות לאביעד על תרומתו להתארגנות הסגל במרוצת השנים ומילוי תפקידו כיו"ר הוועד בתקופה חשובה זו, מאחלים לו בהצלחה בתפקידיו הציבוריים החדשים (בעיקר במועצת העיר גבעתיים) ומקווים שימשיך לתרום לנו ממרצו, ניסיונו וכישוריו.
לאחרונה התקיימה הצבעה על האופן בו יוסדרו תנאי העסקת מרכזי ההוראה (הסכם קיבוצי או הסכם פנימי כקיים כיום). תוצאות ההצבעה לימדו כי רוב המרכזים והמרכזות מבקשים להמשיך בהסדרת תנאי העסקתם במתכונת של הסכם פנימי.

הוועד וצוות המו"מ מטעמו הבהירו זאת להנהלה ובקרוב יחלו במסגרת המו"מ דיונים בנושא זה. במקביל, צוות המו"מ בשיתוף הוועד ונציגיו החדשים כפי שנבחרו לאחרונה בוחן ומחדד את דרישות מרכזי ההוראה כפי שיועלו על ידינו במשא ומתן.

אנו שבים ומבהירים כי שיתוף הפעולה של כולנו חשוב מתמיד, וכי כולנו מחוייבים לאותה מטרה, גם אם הדרך אליה לא תמיד מוסכמת. 

אנו שבים ומציעים למי שרוצה בכך, מי שפנויה ומי שזמין לסייע לנו בתהליך המו"מ, ומזמינים אותך לכתוב לנו לדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
בבחירות ההשלמה לוועד סגל ההוראה שהתקיימו בנובמבר 2018 נבחרו גליה עופר ואיריס פייט.  
ועדת הבחירות מודה לכל החברות והחברים שהגישו מועמדות, לכל המשתתפים/ות בבחירות, לצוות המקצועי שסייע להתנהלות מערכת הבחירות ומאחלת לנבחרים אשר השתלבות מהירה בעבודת הועד, והרבה הצלחה בקידום מעמדנו ושמירה על זכויותינו.