עו"ד אביעד מנשה - יו''ר
עובד באו"פ משנת 2008 כמנחה וכמרכז הוראה (13040: "יחסי עבודה בעידן הגלובליזציה") במחלקה לניהול וכלכלה ומשמש כקובל המשמעתי ברשויות השיפוט של האוניברסיטה, וחבר צוות ארגון ב-"כוח לעובדים".
 
יחסי עבודה, התארגנות עובדים וזכויות עובדים אלו לא רק מושגים או סיסמאות הקרובות לליבי, אלא גם פרקטיקה ומציאות יום-יומית השגורה בעבודתי כעו"ד לדיני עבודה וכמנחה באו"פ. משום כך, תמכתי בהתארגנות סגל ההוראה כשהחלה לרקום עור וגידים והייתי לחבר בפורום המלווה את מועצת הסגל.
 
החלטתי להציג את מועמדותי למועצת הסגל מתוך רצון להעניק מניסיוני ביחסי עבודה לקידום ההתארגנות באו"פ, לקדם מעמד מרכזי ההוראה והמנחים ולהוות להם כתובת ברורה במועצה.
 
במהלך שנות עבודתי באו"פ למדתי להכיר את האוניברסיטה על מחלקותיה השונות ואת הנפשות הפועלות בה מקרוב. אני מביא עימי לא רק ניסיון ורצינות אלא בעיקר מחוייבות להפוך את האו"פ למקום שבו יחסי העבודה ראויים והוגנים יותר.
שרון קיטרון - סיו''ר הועד
מנחה באוניברסיטה הפתוחה מזה כ16 שנים. מטפלת משפחתית וחברת צוות ארגון ב-"כוח לעובדים". מקדמת מנהיגות נשית בארגונים ועוזרת למסד יחסי עבודה הוגנים. 

הקמתי את ארגון סגל ההוראה באוניברסיטה הפתוחה בשנת 2007 להסדרת תנאי העבודה של המנחים והמרכזים. במהלך השנים התקיים משא ומתן ארוך עם הנהלת האוניברסיטה במהלכו הוכרז סכסוך עבודה ושביתה בת 50 יום שהסתיימה בחתימת הסכם קיבוצי ראשון לסגל הזוטר והביא לתוספת של 24% לשכרנו. 
 
אני מאמינה ביחד, ביצירת קהילה להתקדמות ולשינוי. שיתוף יוצר מהות גדולה ועוצמתית הרבה יותר שמאפשרת לפרט לשלוט בצורה טובה יותר בגורלו, לא רק במקום העבודה אלא גם על תחומים אחרים לגמרי הקשורים לרווחה נפשית. התארגנות מתחילה באדם הבודד שמשתף במצוקות ובקשיים עוד אנשים ומבין שאינו לבד. ההתארגנות שלנו התחילה כמשהו לא אפשרי, בשיחות מסדרון ובתלונות אינסופיות של יותר מדי שנים אצל אנשים העובדים בכל הארץ ואינם מרוכזים במקום אחד. ועם זאת, הצלחנו, גרעין של נשים וגברים לצרף עוד עובדים ועובדות והיום אנחנו גוף הדואג לעצמו ולא רק ניזון מהנחתות ו”טובות” ההנהלה. הכוח לשנות טמון באמונה של להיות יחד.
 
ד"ר גדי און - אחראי כספים (גזבר), מנהל תקין ותקנון
מנחה באו"פ במחלקה לפסיכולוגיה ובמחלקה לאנגלית מאז שנת 2004. הייתי מעורב במהלכים שקדמו להקמת ארגון העובדים באו"פ מהשלבים הראשונים. מאז אני מלווה את פעילות המועצה בדאגה לעתיד המנחים ולתנאי עבודתם. אני מכיר מספר מחלקות אקדמיות ומנחה ותיק במרכזי הלימוד שונים םגם במרכז וגם בפריפריה. במהלך כהונתי אפעל לשיפור שיתוף הפעולה בין המרכזים למנחים ולחיזוק מעמדם של המנחים שמרגישים שהאו"פ הוא מקום עבודתם העיקרי.
ד''ר גל לוי
את דרכי באו''פ התחלתי כמנחה ב-1991, ולאחר הפסקה קצרה בה סיימתי את לימודי הדוקטורט חזרתי כמרכז הוראה וכמנחה בתכנית ללימודי דמוקרטיה ובמדע המדינה וסוציולוגיה. במהלך השנים, עוד בטרם סגל ההוראה הצליח להתארגן ולהקים ועד יציג, הייתי מעורב בניסיונות שונים להבטיח את תנאי העבודה שלנו, שתרמו בזמנו לכניסת מרכזי ההוראה ל''הסכם גרשון''. 

עבורי, ועד עובדים הוא מוסד חברתי-דמוקרטי ראשון במעלה המבטיח את מימוש הזכויות הדמוקרטיות של העובדות והעובדים, כמו גם את היכולת של העובדים לשמור על איכות עבודתם. ללא ועד חזק, לא רק העובדים נפגעים אלא גם האוניברסיטה כולה המאבדת את איכויותיה היחודיות בהוראה אקדמית. 

אני רואה את עצמי כיום כנציגו של סגל ההוראה, שהוא עמוד השדרה של האו''פ, ואלחם על מנת להשיב אותו למקומו הראוי לצד הסגל האקדמי הבכיר ולצד הסגל המנהלי. באופן טבעי אשקיע את מירב כוחי על מנת להבטיח את זכויותיהם של מרכזי ההוראה המועסקים עדיין בצורה פוגענית, ולהבטיח את יכולתנו לעשות את עבודתנו בצורה האיכותית ביותר. 
שרון לוזון - רכז גיוס, שטח ואיגוד מקצועי
נודלתי וגדלתי בחדרה ואני חי בתל-אביב. פעיל חברתי, איש ציבור,מורה ומרצה באוניברסיטה הפתוחה. לשעבר יו''ר אסיפת הנציגים של ארגון העובדים הדמוקרטי כוח לעובדים, וחבר מועצת עיריית תל אביב-יפו לשעבר מטעם סיעת ''עיר לכולנו''. אני מרצה במחלקה לסוציולוגיה, מדע המדינה ותקשורת באוניברסיטה הפתוחה ועוסק במסגרת זו בנושאים של אסטרטגיה וביטחון לאומי. התחלתי בפעילותי הפוליטית בנעורי והמשכתי בה בשנותי כסטודנט בהן שימשתי כחבר במועצה אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב. בשנת 1997 התחלתי לעבוד כמורה להיסטוריה ואזרחות. ובשנת 2000 התחלתי בתפקידי כמנהל בית ספר ביפו ולאחר מכן בפתח תקווה. בשנים 2004-2003 הנחתי את תוכנית הטלוויזיה ''שיעור בהיסטוריה'' בערוץ ההיסטוריה. במקביל שימשתי כיועץ ההיסטורי של הערוץ וכמורה המספק מענה לתלמידים באתר הערוץ.

הייתי ממנהיגי העובדים שהחליטו להתאגד בשנת 2008 במסגרת ארגון העובדים הדמוקרטי ''כוח לעובדים''. לאחר שהוכרו כארגון יצי, ולאחר כישלון המשא ומתן עם הנהלת האוניברסיטה, הייתי ממובילי השביתה באוניברסיטה הפתוחה שהחלה באפריל 2009 וארכה 50 ימים, ובכך היתה לשביתה הארוכה ביותר במשק הישראלי בשנה זו. אני דוגל בגישה של ''פעולה ישירה'' בשיתופי פעולה בין ארגונים וקבוצות לשם השגת יעדים עבור ציבור העובדים. 
ד''ר נועה לויכטר - רכזת פניות פרט 
אני אנתרופולוגית,  את הדוקטורט שלי כתבתי על יחסי עבודה והתנהלות בירוקרטית בארגונים מדינתיים. בחמש השנים האחרונות אני מנחה באו''פ, בקורסים "התנהגות ארגונית", "תיאוריות של צדק כלכלי וחברתי" ו''בטחון סוציאלי'' במחלקה לניהול וכלכלה, בעיקר במרכזי הלימוד בדרום.
 
חשוב לי להעמיק את המחויבות ההדדית של סגל ההוראה ושל האו"פ שהחלה להיווצר בעקבות ההסכם החדש, ולחזק הן את הבטחון התעסוקתי שלנו והן את השייכות והמעורבות שלנו באו"פ דרך קידום מסלולי העשרה, קידום וקביעות.
 
כחברת מועצה חשוב לי להנגיש את פעילותה של המועצה, לתמוך בסגל תוך מענה על שאלות וטיפול בבעיות ככל שאלו יעלו ולקדם נושאים נוספים החשובים לכם. אנא ראו בי כתובת והיעזרו בי ואשמח לסייע במה שאוכל.