תלוש שכר

בתלוש השכר של חודש אפריל ישנן כמה תוספות למנחים, שהן חלק מתוצאות ההסכם הקיבוצי החדש עליו עמלנו ושקדנו לאורך כשנה וחצי.
על מנת לעזור לך לזהות את השינוי אנו מבקשים להאיר כמה מהסעיפים שבו.


בתלוש השכר של חודש אפריל מופיע סעיף "הפרשים" הכולל את תוספות השכר בהתאם להצמדה לטבלאות השכר החל מאוקטובר 2018 (בהתייחס לכל שנה בנפרד). בהתאמה, הוסדרו והותאמו ההפרשות לפנסיה וגמל.

עמיתי ההוראה שימו לב כי בכתבי המינוי לסמסטר ב' כבר מעודכנת הפעימה הראשונה של העלאת מקדם הסטודנט (0.28 במקום 0.27). ההפרשים בגין עדכון זה על סמסטר 2020א יתקבלו במשכורת מאי.

מנחים המועסקים ב- 50% משרה ומעלה שאינם מרכזי הוראה יראו סעיף חדש בתלוש שעליו נאבקנו   והוא "משרד ביתי" המפצה על הוצאות העבודה מהבית, בהינתן שאינם עובדים ממשרד ונושאים בהוצאות שונות בשל כך.

מרכזי ההוראה יקבלו מענק חתימה (בלשון ההנהלה - מענק טכנולוגיות) במשכורת חודש מאי. כמו-כן, עבור ריכוז בקורסים בהם כמות הסטודנטים היא בין 170-200 אחוזי המשרה עלו כבר בסמסטר הנוכחי. (מרכזים מקבלים עדכוני שכר באופן שוטף ולכן אין הפרשים).

חזרה לשגרה וסמסטר קיץ


למרות התחלת שחרור הסגר עדיין לא ידוע מתי תתאפשר חזרה לשגרה מבחינת ההנחיה. הוועד נמצא בשיח הדוק עם ההנהלה לגבי המשך הסמסטר. במסגרת זו אנו שמים דגש על קשיים וצרכים העולים מהסגל. מעבר לכך, בימים אלו אנו נמצאים בשיחה עם ההנהלה על מאפייניו של סמסטר הקיץ (שכרגע, בהתאם להנחיות הקיימות, מוצע רק באופן מקוון), מתוך כוונה למזער את הפגיעה האפשרית בסגל ההוראה.

אנו רוצים לשוב ולהזכיר שבמסגרת "ההסכם הקיבוצי המיוחד למשבר הקורונה" סוכם עם ההנהלה שהשינויים שנעשים על מנת לאפשר את ההתנהלות הסדירה של הסמסטר הזה לא יהוו בסיס לפגיעה בסטטוס קוו בנושא טכנולוגיות הלמידה. אנו נשמח לדעת אם יש מקרים בהם עולה דרישה כזו בניגוד לנהוג בקורס שלך.

ידוע לנו שבזכות ההתארגנות המהירה של סגל ההוראה והעבודה הקשה של כולנו בחודשיים האחרונים, מספר הסטודנטים שבחרו לפרוש או לדחות את הלימודים אינה שונה משמעותית מהרגיל. אנו יודעים כי העבודה הקשה שלנו מורגשת וידועה בכל הרמות ואנו מודים לכל אחד ואחת על המאמץ וההתגייסות.

אסיפה שנתית

בשל "מצב הקורונה" אנו נערכים לקיים את האסיפה השנתית בפורמט מתאים במהלך חודש יוני. פרטים על כך ישלחו בהמשך.
חברי סגל יקרים,

אנחנו פותחים את הסמסטר במצב ייחודי ומאתגר לכולנו כבני אדם, תושבי המדינה ועובדי האו"פ. 

בימים האחרונים קיבלת מספר מכתבי עדכון מההנהלה ומאיתנו ואנו מקווים כי את/ה מעודכנ/ת בתהליכים.

ועד סגל ההוראה מקיים קשר שוטף והדוק עם הנהלת האוניברסיטה בכל הקשור להתארגנות לאור המצב ונמשיך לעדכן אותך בהמשך.
את/ה מוזמנ/ת לשאול שאלות בדוא"ל ובעמוד הפייסבוק של הוועד. 

אנו מקווים שראית את המכתב שנשלח מעמית שטרייט, מנכ"ל האוניברסיטה הפתוחה, ב 17.3.20, המצורף 
כאן.

מאחלים בריאות שלמה,

ועד סגל ההוראה
באוניברסיטה הפתוחה
אנו שמחים להודיע שהבחירות הסתיימו ונבחרו לייצג את הסניף שלנו באספת הנציגים של כוח לעובדים 2020 -  החברות והחברים הבאים:

שרון קטרון
יפית יצחק עופרי
שרון לוזון
איריס פייט
דנה קפלן
דוד לופו
עופר הדס
יעל מילון
גליה עופר
גל לוי 
רונן וזינה
הילה כהן-ניסן
דורון טימור
נחמה בנימיני
ינון דוד יצחייק

בשם חברי וחברות הסניף אנו מאחלים בהצלחה לנציגות הנבחרת ובטוחים כי יפעלו לקדם את מגוון הנושאים בהם עוסק ארגון העובדים הדמוקרטי שלנו.

אנו מבקשים להודות לכל החברות והחברים שהציגו את מועמדותם.

כמו כן, אנו מודים לכל החברות והחברים שייצגו אותנו עד היום באסיפת כוח לעובדים. 

בברכה,

נועה לויכטר
יובל לבל

 ועדת הבחירות 
בסניף האוניברסיטה הפתוחה
חברות וחברים יקרות/ים,
 
בין התאריכים 27-28 בינואר 2020 יתקיימו בחירות לנציגות סניף האו"פ בארגון 'כוח לעובדים'.
הבחירות יהיו אינטרנטיות וייערכו החל מהשעה 8:00 ביום שני ה 27.1 ועד השעה 22:00 ביום שלישי ה 28.1.

מנחים ומרכזי הוראה החברים בארגון ומעוניינים להגיש מועמדותם מוזמנים לשלוח למייל הוועד  פרטים אישיים כולל דרכי התקשרות, ופסקה ובה פרטים שתרצו שנפרסם אודותיכם עד ה-03.01.20.
 
בעוד ועד סגל ההוראה מייצג את כל חברי הסגל באו"פ (אלו שחברים ב'כוח לעובדים' ואלו שאינם חברים) ועיסוקו הוא תנאי העבודה באו"פ, הנציגות היא גוף מקביל לוועד, ומייצגת את חברי 'כוח לעובדים' באו"פ באספת הנציגים.
 
אספת הנציגים היא הגוף המנהל והמחליט של ארגון 'כוח לעובדים'. היא מתכנסת כארבע פעמים בשנה ומתווה את מדיניות הארגון. בין היתר, חברי האספה בוחרים את צוות הארגון, את ועדות הארגון ומוסדות האספה, בונים ומאשרים את תקציב הארגון, בעלי סמכות לשנות את תקנון הארגון ועוד.
 
בשונה מהבחירות לוועד בבחירות אלו מצביעים רק חברות וחברי כוח לעובדים המתבקשים לבחור כ 15 נציגים לאספת הנציגים. מספר זה נקבע בהתאם למספר החברים הרשומים היום ב'כוח לעובדים'.
יצוין, כי על פי תקנון 'כוח לעובדים' הבחירות הינן לכהונה של שנתיים בלבד.
 
חברי נציגות האו"פ היו לאורך שנות קיום הארגון חלק ממוסדות הארגון ושימשו ומשמשים בהנהגתו, חשוב לקחת חלק בבחירה ולשלוח נציגים ונציגות שאתם/ן סומכים עליהם.

מייל הוועד:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

בברכה,
 
ועד סגל ההוראה
באוניברסיטה הפתוחה
חשוב לנו לשמור אתכם על קשר וליידע אתכם בכל מה שמתרחש בנוגע לזכויות שלכם ולשכר שלכם. אם עברתם דירה, אם החלפתם טלפון או נייד, אם אתם לא מקבלים מאתנו דיוורים בדואר ישראל ובדוא''ל, אנא עדכנו את הפרטים שלכם במייל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
לאחרונה קיבלתם את כתב המינוי אנא בידקו אותו כמפורט כאן בדיוור שהועד שלח